13. september 2017

Kaupluse sisustamisel mõtle läbi nii detailid kui ka tervik

Elisabeth Ardeni tootestend Tallinna Kaubamajas
Autor: Meediagrupi OÜ

„Detailidest terviklahendusteni“ on tunnuslause, millega reklaamib end hiljuti ka välist identideeti ja logo värskendanud Meediagrupi OÜ. Ettevõte omab Eesti turul jaetarvikute maaletooja ning tootjana üle 20aastast kogemust ning pakub kvaliteetseid tooteid ja asjatundlikku teenust kaubandusettevõtetele nii kohalikul tasandil kui ka väljaspool Eestit.

„Detailidest terviklahendusteni“ on tunnuslause, millega reklaamib end hiljuti ka välist identideeti ja logo värskendanud Meediagrupi OÜ. Ettevõte omab Eesti turul jaetarvikute maaletooja ning tootjana üle 20aastast kogemust ning pakub kvaliteetseid tooteid ja asjatundlikku teenust kaubandusettevõtetele nii kohalikul tasandil kui ka väljaspool Eestit.

 

Bauhaus
Autor: Meediagrupi OÜ

Ettevõtjad hindavad oma aega ja see omakorda paneb teenuste juures hindama mugavust, kiirust ja professionaalsust, mida Meediagrupi OÜ oma olemasolevatele ja tulevastele klientidele pakkuda soovib. Väärtustatakse täisteenuse olemasolu, mille puhul klient küll jälgib projekti kulgemist otsast lõpuni, kuid säästab oluliselt oma aega, usaldades projekti erinevate etappide läbiviimise oma ala spetsialistidele. Meediagrupi OÜ on sisustanud erinevaid kaupluseid, tanklaid ja apteeke. Ettevõtte suuremate pika­ajaliste klientide hulka kuuluvad Selver, Tallink, Circle K (endine Statoil), Ideaalkosmeetika, Tradehouse ja Südameapteek ning kaubamärkidest Makita, Elizabeth Arden, Lumene ja Max Factor.

Südameapteek
Autor: Meediagrupi OÜ

Iga viljaka projekti alustalaks on edukalt algatatud dialoog kliendi ja teenusepakkuja vahel. Alati ei ole soovijail selget nägemust lõpptulemusest, kuid siinkohal tulebki appi asjatundjatest koosnev meeskond, kes esialgse nägemuse joonisele aitab panna. Mida reaalsemad on ootused, seda nii lõpptulemuse kui ka tähtaegade puhul, seda lihtsamalt kogu protsess edasi kulgeb, olgu tegemist siis üksiku toote disaini või kogu kaupluse täissisustusega. Eelarvesõbralikkus ei võrdu tänapäeval enam madala kvaliteediga, vaid pigem oskuslikult valitud sõbralikuma hinnaklassi materjali ja läbimõeldud ressurssidega. Koostöös pikaajaliste ja usaldusväärsete partneritega, saame pakkuda nii akrüüli-, tisleri- kui ka metallitöid.

Kui esialgne visioon on paika pandud, liigub projektijuht edasi soovituste ja võimalike lõpplahenduste versioonide juurde, mida saab, vastavalt toote või kaubanduspinna kontseptsioonile, jooksvalt sobivamaks kohandada. Paika pannakse vajaminevad materjalid ja nende kogused ning seejärel ka esmane eelarve. Objektil tehakse põhjalikud mõõtmistööd ja pannakse paika lõplik kavand, eelarve ning tööde orienteeriv tähtaeg. Eritellimusel poetarvikust valmib eelnevalt prototüüp, mis jõuab tootmisesse alles siis, kui klient on selle heaks kiitnud. Prioriteediks on toote kvaliteet, mida aitavad saavutada oma ala spetsialistid ja kaasaegne masinapark, kuhu kuuluvad nii laserlõikur, CNC-freespink kui ka erinevad kuumpainutuspingid. Projektijuht hoolitseb projekti kulgemise ja kommunikatsiooni eest ning jälgib, et projekti tarbeks valminud detailid jõuavad kokkulepitud tähtajaks objektile ja paigaldatakse vastavalt planeeringule. Oma ala ekspertidest koosnev meeskond saab hakkama ka keerulisemate tehniliste projektidega. Tööle antakse vastavalt kokkulepitud tingimustele garantii ja vajadusel teostatakse ka järelhooldust.

Meediagrupi OÜ teeb koostööd maailma juhtivate kaubanduse sisustus- ja eksponeerimislahendusi pakkuvate tootjatega ja on Rootsi jaetarvikute suurtootja HL Display toodete volitatud edasimüüja Eestis. Ettevõte sortimendist leiab laias valikus vahendeid kaupade eksponeerimiseks ja müügitöö edendamiseks.

Asukoht: Liimi 8, Tallinnwww.meediagrupi.eeAutor: Evelyn Lume, Meediagrupi OÜ

tel: 610 4045[email protected]

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700