Autor: Kaubandus.ee • 11. august 2015

E-Maxima teenindas esimesel kuuel kuul üle 12 000 peret

Tänavu veebruaris avatud Maxima veebipood E-Maxima teenindas esimese poolaastaga üle 12 000 kliendi ning keskmine ostukorv on ligi viis korda suurem.

“Esimese kuue kuu baasilt võime kindlalt öelda, et Eesti tarbija on toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe hästi omaks võtnud,” lausus E-Maxima projektijuht Mihhail Solovjov. “Käivitasime veebipoe esimeses etapis Tallinnas ja selle lähiümbruses ning tänaseks ületab E-Maxima klientide arv juba 12 000 inimest.”

Võrreldes tavalise kaupluse ostukorvi keskmise maksumusega on E-Maxima kliendi ostukorv ligi viis korda kallim. Seejuures sisaldab keskmine tellimus keskmiselt 24 erinevat kaupa.

“Tellitud kauba sortiment on üldjoontes üsna sarnane tavalise poekülastuse ostukorviga – eelistatuimad kaubad on puu- ja juurviljad, piimatooted. Mõnevõrra rohkem soetatakse siiski lastetoite ja mähkmeid,” kirjeldas Solovjov. “Siin tuleb mängu E-Maxima mugavus – kui oled näiteks väikelapsega kodus, on veebis väga mugav ostud sooritada ja kuller toob kauba ka otse ukse taha.”

E-Maxima projektijuhi sõnul võib esimese poolaasta põhjal hinnata veebipoe käivitust edukaks ning klientide poolt hästi vastuvõetuks. “E-kaubandus ka toidu- ja esmatarbekaupade sektoris on ka Eestis selge tulevikutrend ning usume, et E-Maximat kui teerajajat saadab siin edu ja klientide usaldus,” rääkis Mihhail Solovjov.

Täna E-Maximast võimalik ööpäevaringselt tellida üle 6000 erineva Maxima poodides kõige enam nõutud toidu- ja esmatarbekauba. Tellitud kaubad toob kohale Omniva kuller Tallinnas ning Haabneeme, Harku, Iru, Laagri, Laiaküla, Loo, Maardu, Metsakasti, Miiduranna, Muuga, Peetri, Pärnamäe, Tabasalu, Viimsi, Äigrumäe ja Liivamäe asulates. E-Maximas on teiste poodidega samad hinnad ja kampaaniad.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700