Autor: Kaubandus.ee • 31. oktoober 2017

Salakaubanduse vastu võitlemiseks antakse 100 miljonit dollarit

salakaubandus
Autor: Raul Mee
Philip Morris Internationali toel rahvusvahelise algatuse PMI Impact raames toetatakse salakaubanduse ja sellega seotud kuritegude vastu võitlemise projekte 100 miljoni USA dollariga. Ettepanekuid saavad esitada eraettevõtted, avalik-õiguslikud ja valitsusvälised organisatsioonid.

Käesolevas juba teises rahastamisvoorus keskendub algatus PMI Impact projektidele, mis on suunatud ebaseadusliku kaubanduse ja sellega seotud kuritegude erinevatele vormidele nagu korruptsioon, rahapesu ja organiseeritud kuritegelikud võrgustikud. Esitatavad projektid peavad mõjutama ühte või mitut järgmistest piirkondadest:Ida-Euroopa, Lähis-Ida, Põhja-Aafrika, Argentiina-Brasiilia-Paraguay piirikolmnurk Lõuna-Ameerika, Kesk-Ameerika ja Kagu-Aasia.

PMI Impact ekspertnõukogu vaatab projektid üle ja valib neist rahastamiseks sobivad välja. „Loodame saada väga häid ettepanekuid, mis aitaksid era- ja avalik-õiguslikel organisatsioonidel suurendada oma teadmisi ja tõhusust võitluses selle kasvava ülemaailmse probleemiga“, ütles PMI Impact ekspertnõukogu liige Alain Juillet.

Huvitatud organisatsioonid peavad oma taotlused esitama 15. novembriks 2017. Info taotluse koostamise kohta PMI IMPACTi teiseks rahastamisvooruks leiab siit.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700