18. jaanuar 2018

Viljo Vabrit jagab tööriistu, millega e-äri kasvatada

ConversionXL Agency tegevjuht Viljo Vabrit
Autor: Andres Haabu

Suure kogemuste pagasiga ConversionXL Agency tegevjuht Viljo Vabrit annab Äripäeva Akadeemia uues koolitussarjas "E-äri optimeerimise meistriklass" osalejatele tööriistad e-äri analüüsimiseks, probleemide kaardistamiseks ning e-äri kasvamisele suunatud tegevuskava loomiseks.

Viljo Vabrit on e-äride optimeerimise ekspert, ning CXL Agency kaasasutaja ja tegevjuht. CXL Agency on globaalse haardega tehingute optimeerimise agentuur, mis tegeleb suurte, kuni miljarditesse ulatuva käibega veebiäride müügi tõstmisega. Viljo agentuuri klientide hulka kuuluvad sellised globaalsed brändid nagu Carrefour, Marriott, Belron ja ADP.

Veebiäri kasvatamine on maraton, mitte sprint ning konkurentidest ees olemiseks on vaja teha pidevalt tööd. Välja on vaja juurida e-äri nõrkused, samas panustades innovatsiooni. Veebiäri eduka kasvatamise jaoks on tarvis aru saada, mis takistab klientidel veebis vajalikke tegevusi tegemast ning kui probleemid on selged, tuleb need võimalikult efektiivselt lahendada.

Soovitud tulemuste saavutamiseks on vaja „lugeda“ andmeid, mida veebikülastajad toodavad ning teada universaalseid protsesse ja printsiipe, millele tuginedes on võimalik stabiilselt oma e-äri kasvatada.

E-äri optimeerimise meistriklass annab teadmised ja oskused, kuidas suurendada oma veebiäri käivet ilma lisainvesteeringuteta veebiturundusse.

Viljo Vabriti sõnul on näha, et kliendi veebi kutsumise kulutused lähevad suureks ning nüüd tuleb hakata rohkem panustama sellele, kuidas kliendid veebis ostma panna. Kuidas saab esilehe paremaks teha, ostukorvi mugavamaks, milline on klienditugi, tarned ja sortiment. Vabriti hinnangul muutub see kõik oluliselt tähtsamaks.

Kaubandus.ee ja Äripäeva Akadeemia korraldatud E-äri optimeerimise meistriklass toimub 8. märtsil 2018. Tutvu koolituse täieliku programmiga SIIN ning registreeru kohe!

Äripäeva Akadeemia - Viljo Vabrit from Äripäev on Vimeo.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700