Autor: Kaubandus.ee • 6. detsember 2019

WOW! Keskus pidas ekvaatoripidu

Kuressaarde kerkivas WOW! pereatraktsioonikeskuses peeti eile ekvaatoripidu, sest arendaja Tulik Invest OÜ on projekti koguinvesteeringust pool ära kandnud.
Foto: Valmar Voolaid

Ehitustööd sujuvad plaanitult ja hoone avab külastajaile uksed tuleva aasta 1. mail. „Püsime graafikus. Hoone karp on juba suletud, talveks saab sooja sisse lasta. Keskuse välisilme püüab samuti pilke,” ütles WOW! Keskuse projektijuht Karolina Liblik.

4000-ruutmeetrise põrandapinnaga hoones avavad pereatraktsioonikeskuse kõrval uksed ka suur Comarketi kauplus, spordiklubi 24-7 Fitness ja apteek.

WOW! Keskus on viimase aastakümne suurim erainvesteering Saaremaal. Hoone ehitab valmis Korberi OÜ, ehitusjärelevalvet teostab East OÜ.

Pereatraktsioonikeskuse rajamist toetab EAS ning kontseptsiooni aitasid arendajal välja töötada BDA Consulting OÜ ja KAOS Arhitektid OÜ.

Foto: Valmar Voolaid

Ekvaatoripeo raames andis arendaja tasuta ja ilma lisatingimusi seadmata Saaremaa vallale üle kaks tänavat, „Kotkapoja” ja „Kotkapoja põik”, ning kõrval asuvasse Merikotka elurajooni rajatud laste mänguväljaku.

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700