Autor: Kaubandus.ee • 30. aprill 2020

Astri Grupp avas oma keskustes pakipunktid

Astri Grupp otsustas e-kaubanduse hüppelise kasvu ja pakiautomaatidesse tekkinud pikkade järjekorda leevendamiseks avada Tartu, Pärnu ja Narvas asuvates keskustes pakiväljastuspunktid.
Lõunakeskuse pakipunkt
Foto: Astri Grupp

„Kuna pakiautomaatide koormus on märgatavalt suurenenud ja harvad pole ka olukorrad, kus inimesed ootavad oma saadetisi nädalaid, otsustasime alternatiivina pakiautomaatide teenusele käivitada oma pick-up pakipunkti,“ kommenteeris Lõunakeskuse juht Marju Jeedas. „Inimesed soovivad tellitud kaupade kättesaamiseks mugavaid lahendusi ning usume, et värskelt avatud pakipunkt pakub kaupmeestele hea lisakanali, mille kaudu saadetised kiirelt ja kontaktivabalt kliendini toimetada.“

Pakipunktist on võimalik kätte saada Astri Grupi kaubanduskeskuste (Lõunakeskus, Pärnu Keskus, Fama Keskus ja Astri Keskus) kauplustest tellitud kaupa, e-poe Astri.ee tellimusi kui ka kaupluste enda e-poodidest tellitud kaupa. Kauba saatmine ja vastuvõtmine pakipunkti kaudu on nii kaupmehe kui kliendi jaoks tasuta.

Jeedase sõnul mõtlevad nad pidevalt, kuidas pakkuda nii klientidele kui koostööpartneritele uute ja nutikate lahenduste näol lisaväärtust. „Proovime omalt poolt igati kaasa aidata, et meie kauplejate müügitegevus toimiks hästi ka praeguses olukorras, kus kaubanduskeskused on osaliselt suletud,“ ütles Jeedas.

Pakipunktid on hästi tähistatud ning asuvad Lõunakeskuses, Pärnu Keskuses, Fama Keskuses ja Astri Keskuses.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700