Olerex avab oma keti suurima teenindusjaama Kilingi-Nõmmel, äsja avati uus jaam Tartus Kvissentalis.
Olerex ehitab oma suurima teenindusjaama
  • Foto: LIIS TREIMANN
Olerex investeerib uue kontseptsiooniga teenindusjaama ehitusse ligi 2 miljonit eurot. Ehitus peaks lõppema septembri teises pooles ja jaam on plaanis avada oktoobris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele