Olerex avab oma keti suurima teenindusjaama Kilingi-Nõmmel, äsja avati uus jaam Tartus Kvissentalis.
Olerex ehitab oma suurima teenindusjaama
  • Foto: LIIS TREIMANN
Olerex investeerib uue kontseptsiooniga teenindusjaama ehitusse ligi 2 miljonit eurot. Ehitus peaks lõppema septembri teises pooles ja jaam on plaanis avada oktoobris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 11:00
Eksperdid hoiatavad odavplatvormide kauba keemiariskide eest
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele