Rahvusvaheline internetiuuringute ja tehnoloogiaettevõte Gemius on läbi viinud e-kaubanduse uuringu 2020 internetikasutajate veebiostuharjumuste kohta Eestis. Uuringus leiti, et viimase kuue kuu jooksul on 83 protsenti vastanutest teinud internetis sisseoste.
Uuring: 83 protsenti küsitletud internetikasutajatest on viimase kuue kuu jooksul internetis sisseoste teinud
  • Foto: Pixabay.com
Eesti ostuharjumuste uurimisel selgus, et viimase kuue kuu jooksul on 83 protsenti küsitletud Eesti internetikasutajatest teinud internetis sisseoste. Sealjuures plaanis seda teha 8 protsenti, 9 protsenti aga ei olnud poes käinud ega plaaninud seda. Kokku paluti küsitletutel vastata 32 küsimusele - 25 küsitluse põhiküsimusele veebis ostmise kohta ja 7 sotsiaaldemograafilisele küsimusele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.07.26, 10:06
Ütle robotile tere! Selveritesse jõudsid uued usinad põrandapesijad
Kui Selveris kostab äkitselt viisakas palve teed anda, ei pruugi see tulla mõnelt kaupluse töötajalt. Tõenäoliselt soovib mööda pääseda hoopis uus kolleeg – põrandapesurobot, kes liigub rahulikult, vabandab vajadusel ja annab eesti keeles teada, et aeg on põrandad särama lüüa.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele