Tallinn Coffee Festivalil toimunud Estonian Cupping Championship 2020 meistritiitli pälvis Kokomo Coffee Roasters asutaja ja röstmeister Roland Põllu, kes võitis cuppingu võistlusel esikoha ka möödunud aastal.

- Roland Põllu
- Foto: Marek Metslaid
“Ma ei tulnud tegelikult võistlema mõttega, et suudan tiitlit kaitsta, kuna konkurents oli väga kõrge,“ kommenteeris Põllu oma võitu. “Aga praegu on hea tunne, et ma ei ole veel roostes ning maitsemeel on endiselt terav.” Võitja sõnul oli ka suurepärane kogeda, et võistlus on iga aastaga muutunud suuremaks ja professionaalsemaks.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Selveris kostab äkitselt viisakas palve teed anda, ei pruugi see tulla mõnelt kaupluse töötajalt. Tõenäoliselt soovib mööda pääseda hoopis uus kolleeg – põrandapesurobot, kes liigub rahulikult, vabandab vajadusel ja annab eesti keeles teada, et aeg on põrandad särama lüüa.