Statistikaameti andmetel vähenes kaupade eksport augustis eelmise aasta sama kuuga võrreldes 6% ja import 4%. Kaubavahetus vähenes enim Euroopa Liidu liikmesriikidega.
Eestist eksporditi augustis kaupu jooksevhindades 1,1 miljardi euro eest ja siia imporditi 1,2 miljardi euro eest. Kaubavahetuse puudujääk oli 113 miljonit eurot, mis suurenes võrreldes möödunud aasta sama perioodiga 15 miljoni euro võrra.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Selveri liha- ja kalaletid on kujunenud keti oluliseks tõmbenumbriks, kus värskus, kvaliteet ja käsitöö käivad käsikäes. Erinevalt tavapärasest pakendatud kaubast valmib suur osa Selveri värske liha- ja kalaleti toodetest kohapeal. “Klient hindab eelkõige värskust ja kindlat kvaliteeti ning just neid põhimõtteid me igapäevaselt järgime,” ütleb Selveri liha- ja kalalettide tootmisjuht Aimar Kann.