• 13.11.20, 09:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitsus kehtestas teisipäeval kokkulepitud piirangud

Valitsus kehtestas korraldusega täiendavad piirangud klientide viibimisele ja liikumisele poes, kaubanduskeskustes, toitlustus- ja meelelahutusasutustes ning inimeste viibimisele avalikel koosolekutel ja avalikel üritustel.
Kaplustes kehtib 2+2 reegel
  • Kaplustes kehtib 2+2 reegel
  • Foto: Liis Treimann
Toitlustus- ja meelelahutusasutused peavad kohapealsele ajaveetmisele klientide jaoks uksed sulgema kell 00.00, toidu kaasaost jääb lubatuks. Uus kord hakkab kehtima esmaspäevast, 16. novembrist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.03.26, 12:12
Transpordikulud kontrolli alla: kuidas kaubaaluste tarnekuludelt kokku hoida
Kaubaaluste transport on paljude ettevõtete igapäevane osa – kaup komplekteeritakse, alus pannakse teele ja arve saadetakse järele. Samas võivad just kaubaaluste logistikas tehtud väikesed operatiivsed otsused mõjutada märkimisväärselt ettevõtte kulusid. Lisaks rahalisele võidule on optimeerimine ja läbimõeldud logistika eriti oluline praegu, mil sektoris terendab tööjõupuudus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele