Soomlase Teemu Lehto suuromandusse läinud Eesti alkoholimüügikett eDrinks alustas eelmisel nädalal soomlastele alkoholi kojumüüki.

- eDrinksi üks alkoholipood asub Pärnu maantee viadukti juures.
- Foto: Liis Treimann
Kauppalehti kirjutab, et Teemu Lehto, kes teenis Olvi müügist 16 miljonit eurot, müüb nüüd Eestist eDrinksi vahendusel alkoholi soomlastele koju ja maksab soomlaste eest ise maksud ära.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Makseterminalid on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Kui varem täitsid nad üksnes maksete vastuvõtmise rolli, siis tänapäeva nutikad makseterminalid pakuvad võimalusi, mis toetavad aktiivselt ärikasvu. PAX Technology Android-põhised makseterminalid ja Nixori NixPAY tarkvara on selle arenguhüppe eesotsas.