Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Rapla saab sügiseks uue Espaki kaupluse
Raplas avab tuleval sügisel uksed uus Espaki ehitusmaterjali- ja tööriistakauplus, kus on müügi- ja laopinda kokku 3000 ruutmeetrit.
Kesko Senukai Estonia kasvatas 2019. aastal ehituskettidest müügitulu kõige enam. Aastaga kasvas K-Rauta kauplusteketi käive 13,3%. Selle kasvuga tõusis K-Rauta Espaki kõrval suuruselt teiseks jaeketiks ning möödus käibe poolest Bauhofist.
Üksnes heast tootest täna enam ei piisa. Ettevõtted, kes soovivad kasvada ja oma kliente hoida, peavad suutma pakkuda lisaks suurepärast teenindust, reaalajas infot, varuosade kättesaadavust ning mugavaid digitaalseid iseteeninduslahendusi.