Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Automüüjad avavad drive-in esindused

Mitmed automüüjad teatasid täna, et on toonud oma müügitegevuse salongist välja ning proovisõidud ja autoga tutvumise võimalused toimuvad nüüdsest välialal kontaktivabalt.
Topauto avas oma salogi ees kontaktivaba drive-in ala.
  • Topauto avas oma salogi ees kontaktivaba drive-in ala.
  • Foto: Topauto
Esmalt teatas oma kontaktivabast teenusest Topauto, kelle salongi ette loodud drive-in alal on võimalik endiselt uusi automudeleid uudistada, proovisõite teha ning soovi korral ka ostutehing sõlmida. Kõik proovisõiduautod on hoolikalt desinfitseeritud ning ettevõte jälgib hoolega 2+2 reegli täitmist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:12
Selveri “Puuviljareede” toob igal nädalal värskele kaubale 15% soodustuse
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele