• 25.03.21, 12:10

DEPO: valitsuse määrus soodustab ebatervet konkurentsi

DEPO hinnangul on valitsuse praegused nõuded selle kohta, milline kauplus tohib või ei tohi töötada, liiga üldised ja sisuliselt võivad viia suure hajutatusega toidupoe sulgemiseni.
DEPO pood müüb ka toidukaupu.
  • DEPO pood müüb ka toidukaupu.
DEPO teatel on neil ühe katuse alla koondatud mitu eri suunitlusega kauplust, kaasa arvatud toidupood, mille sortiment on valiku poolest võrreldav keskmise suurusega Eesti toidukauplusega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:24
5 praktilist näidet, kuidas nutikad iseteeninduslahendused muudavad tänaseid äriprotsesse
Tänapäeval on võimalik äriprotsesse optimeerida läbi digitaalsete tööriistade: B2C ja B2B tellimiskeskkonnad, broneerimissüsteemid, mobiilirakendused ja iseteeninduslikud makselahendused. Need ei ole enam lihtsalt lisavõimalused, vaid osa ettevõtte igapäevasest äriloogikast, mis aitab vähendada käsitööd ja keskenduda sellele, mis aitab saavutada parima konkurentsieelise ning loob suurima väärtuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele