• 01.04.21, 09:27

Stockmann toob fotostuudio Soomest Eestisse

Stockmann Eesti ehitab Tallinnasse kaasaegse ja innovaatilise fotostuudio, kus hakatakse looma sisu kõikide Stockmanni koduturgude – Soome, Läti ja Eesti - tarvis, rääkis Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse direktor Katre Uibomäe.
Stockmanni fotostuudio Soomes
  • Stockmanni fotostuudio Soomes
Eelkõige leiab fotostuudio rakendust sisu loomiseks e-poodi kui ka turundusmaterjalides, sh ajakirjad, digikanalid. Seni asus sarnane fotostuudio Soomes, Stockmanni logistikakeskuse juures. Otsus tuua fotostuudio Eestisse on osa Stockmanni strateegiast töötada varasemast enam üle 3 koduturu ning leida sünergiaid ja kuluefektiivseid lahendusi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 19:25
Samm edasi automatiseerimises: valmis külmutatud toodetele kohandatud robotladu
Jaekaubandustehnoloogia ettevõte StrongPoint paigaldas Norras asuvale ettevõttele robotlao, mis on kohandatud spetsiaalselt külmutatud toodete ladustamiseks ja tellimuste ettevalmistamiseks. Tegu on olulise sammuga automatiseeritud laolahenduste valdkonnas, mis suurendab toidulogistika tõhusust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele