Head võimalust tunnustada oma juhti või mõnda teist Eesti inspireerivat Eesti juhti kasutati tänavu enam kui sajal korral. Kaheksandale parima juhi konkursile esitati 8 kaupmehe nime!
Guido Pärnits on üks 8 kaupmehest, kes on nimetatud Parima juhi kandidaadiks
Foto: Andras Kralla
Konkursile "Parim juht" said kandidaate esitada kõik soovijad. Kandidaatide seast valib žürii välja kolm parima juhi tiitli nominenti ja nende seast omakorda konkursi laureaadi.
Jaekaubanduses keskendutakse sageli müügi kasvatamisele ja kliendikogemuse parandamisele, kuid sama oluline on vältida olukordi, kus kaup või müügipotentsiaal kaob. Vargused, hinnavead, töötajate eksimused ja tehnilised tõrked võivad tekitada märkimisväärseid kahjusid, mistõttu on kadude ennetamine (loss prevention) kujunenud strateegiliseks riskijuhtimise osaks.