• 08.07.21, 14:36

Jaeketid kindlustavad oma turupositsiooni, esikolmikus toimus vahetus

Jaekettide värsketest majandusaasta aruannetest selgub, et enamus jaekette on enda müügitulu ja ka turuosa koroona aastal kasvatanud, kuid siiski leidub ka erandeid.
Tarbijad käisid harvem poes, kuid ostukorvid olid suuremad.
  • Tarbijad käisid harvem poes, kuid ostukorvid olid suuremad.
  • Foto: Andras Kralla
Turuosaliste järjestuses toimus ka kohtade vahetumine. Aastaid teisel kohal olnud Maxima Eesti loovutas turu teise positsiooni Selverile. Coop Eesti seevastu suurendas enda turuosa veelgi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 13:08
Baltikumi suurim turustaja märkab: Sanitex tõi Toidupangale poole aastaga ligi 10 000 kilogrammi abi
Üle kolmekümne aasta turul olnud, 1992. aastal asutatud Baltikumi suurim hulgi- turustus- ja logistikaettevõte Sanitex lõi käed Toidupangaga ja kutsub sama tegema ka teisi ettevõtteid. Poole aastaga on nad abistanud majanduslikult keerulisel ajal abivajajaid pea 10 000 kilogrammi toidu- ja esmatarbekaupadega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele