Barbora e-poe tiim sai uue liikme

Toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe Barbora.ee operatsioone hakkab juhtima Tallinnas ja teistes Baltimaades Bolt elektritõukerataste teenuse turule toonud Thomas Tammus, kes soovib Barbora muuta Baltikumi efektiivseimaks e-kauplejaks.
Thomas Tammus
  • Thomas Tammus
  • Foto: Pressimaterjalid
"Kui vaadata viimase 1,5 aastaga toimunud e-kaubanduse plahvatuslikku arengut, siis ei saa üle ega ümber asjaolust, et selle taga on väga palju eri rolle täitvaid inimesi, kes vajavad juhendamist ja juhtimist, et aina tõusvaid tarbija ootuseid täita," lausus Barbora tegevjuht Kirke Pentikäinen. "Eesti väga konkurentsitihedal turul on esmatähtis meeskond võimalikult efektiivselt tarbija soovide ja vajaduste täitmisel tööle panna ning just need saavad olema Thomase peamisteks ülesanneteks."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:12
Selveri “Puuviljareede” toob igal nädalal värskele kaubale 15% soodustuse
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele