Tarmo Noop andis ülevaate joogitööstuse senisest olukorrast. Suurimateks valukohtadeks on siseturu ja kasumi vähenemine.
A. Le Coqi juht Tarmo Noop.
  • A. Le Coqi juht Tarmo Noop.
  • Foto: Raul Mee
A. Le Coqi juht Tarmo Noop toob välja statistikat 2020. aastast, ning juhib tähelepanu sellele, et joogitööstus pole suutnud seni korralikku kasumit teenida, kuid see on teadupärast ettevõtte vereringe osa. “Kui sul pole kasumit, siis sa ei suuda investeerida, tootearendusse panustada, pole võimalik palkasid tõsta jne,” ütleb Noop.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele