• 16.11.21, 10:05

Selver paneb õla alla emapiimapangale ja insuldi üle elanud laste taastusravile

Tänasega stardib 19. aastat järjest Eesti haiglate laste- ja sünnitusosakondade toetuseks ellu kutsutud heategevuskampaania „Koos on kergem“. Oma panuse Eesti laste elude ja tervise toeks saab teha Selveri kauplustes ja e-Selveris kuni aasta viimase päevani.
Selveri pood.
  • Selveri pood.
  • Foto: Liis Treimann
Selver kogub koos klientide ning koostööpartnerite abiga toetusraha, et aidata toetada Tallinna Lastehaiglal emapiimapanga loomist ning Tartu Ülikooli kliinikumil soetada laste neuroloogia ja taastusravi osakonnale uued innovaatilised-kõrgtehnoloogilised käeortoosid, mille abiga aidatakse insuldi üle elanud lastel oma käed kiiremini tööle saada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 15:57
Millised on nutikad lahendused kauba liigutamiseks?
Iga päev liiguvad tuhanded kaubad ladudest poodidesse, ehitusobjektidele, tööstustesse ja mujale. Toimiva tarneahela üheks aluseks on nutikas kaubakäsitlus. See, kuidas kaupa liigutatakse, mõjutab otseselt töö sujuvust, töötajate heaolu ja kauba seisukorda. Loe, kuidas õigesti valitud tõsteseadmed muudavad kauba teisaldamise kiiremaks, lihtsamaks ja ohutumaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele