Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuhi Tõnu Väädi arvates hakkab e-kaubandus lähiaastatel juba rohelisemaks muutuma. Tema sõnul hakkavad teemat endale rohkem teadvustama nii kaupmehed kui ka loomulikult tarbijad.
Väädi sõnul muutuvad eelkõige teadlikumaks tarbijad. “Tarbija ei telli enam kümmet erinevat toodet kümnest erinevast kohast, vaid ta tellib oma kauba ühest kohast, mis vähendab samuti jalajälge,” ütles ta. Küll aga tekitab Väädi sõnul suuri küsimusi pakendamine.
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.