Maanteeameti andmetel müüdi esimeses kvartalis kokku 6305 uut sõidukit, mis on 802 võrra vähem kui mullu samal ajal. Ligi veerandi kogu müügist haaras endale Toyota. Müügilanguse peamiseks põhjuseks peetake kiibipuudust. Automüüjate hinnangul on oodata hinnatõusu.
Esimese kvartali automüük oli languses ning ees ootab hinnatõus
  • Foto: Liis Treimann
Elke Grupi tegevjuhi Taavi Lepiku sõnul on müügilanguse põhisüüdlaseks endiselt kiibipuudus ning mõneti ka tarbijate ettevaatlikkus, mis on tingitud kõrgenenud inflatsioonist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele