Umbes kolmandik Eesti elanikest kavatseb tänavu jõulukinkidele kulutada sama palju kui mullu. Kõige sagedamini jääb kingituste kogueelarve 101 ja 200 euro vahele, näitab rahvusvahelise pakifirma Venipak tellimusel läbi viidud uuring.
Eesti vastajatest märkis 35%, et nad kavatsevad jõulukinkidele kulutada sama palju kui eelmisel aastal. Ka Läti ja Leedu elanike seas on see kõige populaarsem plaan, vastavalt 32 ja 34 protsendiga. Mullusest veidi vähem kulutaks Eestis 17% ning Lätis ja Leedus 19% vastanutest, teatas Venipak.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.