Jaemüügikett GIVEN avas 25.novembril meeleolukalt 10nda juveelikaupluse Tallinnas, Solarise keskuses. Baltikumis on nüüd GIVEN juveelikaupluseid kokku juba 65.
GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditsioonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus. Given aitab tuua rõõmu iseendale ja teistele, leides ehte, mis on mõne erilise hetke tõeliseks sümboliks, sest inimene on GIVENi jaoks suurim väärtus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Selveris kostab äkitselt viisakas palve teed anda, ei pruugi see tulla mõnelt kaupluse töötajalt. Tõenäoliselt soovib mööda pääseda hoopis uus kolleeg – põrandapesurobot, kes liigub rahulikult, vabandab vajadusel ja annab eesti keeles teada, et aeg on põrandad särama lüüa.