Tartu maantee väljasõidu äärde Peetrisse kerkib 4500 ruutmeetrine Mööbliait. Seni Sauel asuv esindus on ajale jalgu jäänud nii ehituslikult ja ka asukohana. Uus on lihtne kahekorruseline kaubandushoone, millele on ligipääs Tartu poole sõites.
Mööbliaida juhataja Urmas Koorits räägib, et Tallinna tulema pani mööblimüüja hea Tartu kogemus ning Tallinna külje alla tuleb Lõuna-Eesti mööblipoe kaks korda suurem koopia. Tartu maantee algus valiti teadlikult, et ka Narva ja Pärnu poolt tulijail oleks sinna asja. „Klientide senisest parem ligipääs on igale kaubandusettevõttele oluline ja 4000 ruutmeetrit müügipinda on piisav kaalukeel,“ lisab ta.
Jaekaubanduses keskendutakse sageli müügi kasvatamisele ja kliendikogemuse parandamisele, kuid sama oluline on vältida olukordi, kus kaup või müügipotentsiaal kaob. Vargused, hinnavead, töötajate eksimused ja tehnilised tõrked võivad tekitada märkimisväärseid kahjusid, mistõttu on kadude ennetamine (loss prevention) kujunenud strateegiliseks riskijuhtimise osaks.