Ehitusketid: töötajate arv on pöördumas kiirele kasvule
Ehitusmaterjalide müüjate seas läbiviidud küsitlusest tuli välja, et juhid prognoosivad töötajate arvule kiiret kasvu, kuid kasumlikkuse poole pealt nähakse pigem kahanemist.
Kui vaadata Eestis tegutsevate suurte ehituskettide käibeid ning võrrelda neid möödunud aastaga siis on näha, et müügitulu on küll kasvanud aga turupositsioonis on toimunud järeleandmisi. Ehitusketid suurendasid enda käivet aastases võrdluses umbes 11 protsenti.
Toiduvaldkonnas edu saavutamiseks ei piisa üksnes heast ideest, vaid oluline on ka värske ja kvaliteetne tooraine. Selle eest, et nii professionaalidel kui kodukokkadel köögis noad muretult välkuda ja road valmida saaksid, kannavad aastaid hoolt PROMO Cash&Carry ja PROMO Food Service.