Kantar Emor: parimat teeninduskogemust veebis pakuvad pangad ja apteegid
Parim teenindus e-kanalites on Eesti inimeste hinnangul internetipankades: esikolmikus on LHV, Swedbank ja Coop Pank. Neile järgnevad apteegid: Apotheka ja Südameapteegi e-poed.
Apotheka veebipood on üks parima teeninduse pakkujatest.
Foto: Raul Mee
NPS soovitusindeksi uuring kaardistab, kuivõrd soovitaksid inimesed erinevaid ettevõtteid, mille teenindusega veebis nad on viimasel ajal kokku puutunud, oma sõpradele ja tuttavatele.
Venipaki läbi viidud uuringust selgus, et 80% eestlastest ostavad interneti vahendusel erinevaid tooteid ning vaid 20% ei kasuta e-kaubanduse võimalusi. Baltimaade usinamaid e-ostjad on leedulased. Enim eelistatakse e-poode füüsilistele kauplustele riiete, jalatsite ja elektroonikakaupade soetamisel.
Tänapäeva kaubanduses ei määra edu enam üksik tehnoloogiline lahendus, vaid see, kui hästi erinevad süsteemid ja andmed tervikuks kokku töötavad. Saates arutletakse, kuidas muutunud ostukäitumine ja kasvavad ootused sunnivad kaupmehi oma tööprotsesse ümber mõtestama.