Tõenäoliselt ootab kodumasinate müüjaid raske aasta. Käive on langenud juba viiendik

Elektroonika ja kodumasinate müüjad peavad silmitsi seisma käibe langusega ning poodidel ei jää muud üle, kui kahjum vastu võtta.
OnOffi juhatuse liikme Kalev Vaino sõnul peab ärile varsti peale maksma, kui paremini ei hakka minema.
  • OnOffi juhatuse liikme Kalev Vaino sõnul peab ärile varsti peale maksma, kui paremini ei hakka minema.
  • Foto: Raul Mee
„Umbes 20 protsendi juures enam-vähem,“ ütles OnOffi esindaja Kalev Vaino, kui suur on tänavu nende poodide käibe langus olnud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:12
Selveri “Puuviljareede” toob igal nädalal värskele kaubale 15% soodustuse
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele