Kuigi Tallinna kaubanduskeskused olid möödunud nädala allahindluskampaania Musta Reede ajal inimestest pungil, siis mullusega võrreldes jäi külastatavus siiski alla, tõdeb Kristiine ja Rocca al Mare keskuste juht Kristjan Maaroos.
Rocca al Mare Kaubanduskeskuse juht Kristjan Maaroos.
  • Rocca al Mare Kaubanduskeskuse juht Kristjan Maaroos.
  • Foto: Andras Kralla
Cityconi Rocca al Mare ja Kristiine keskuste seekordne Musta Reede kampaania Must Laine kestis neljapäevast pühapäevani ning tõi võrreldes tavapärase nädalavahetusega kaasa 20-25% külastatavuse tõusu. "Küll aga eelmise aasta numbritega võrreldes jääme siiski veidi alla. Põhjuseks on ikkagi tarbijate kindlustunde langus ning asjaolu, et poodi tulles mõeldakse oma ostuotsused varasemast rohkem läbi. Kindlasti tehakse endiselt ka emotsioonioste, kuid nende osakaal on langenud," räägib Maaroos.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 13:51
Akurevolutsioon ja autonoomsed robotid: Kärcher OÜ tähistab 15. aastat Eestis
Tänavu tähistab maailma juhtiva puhastustehnoloogia tootja ametlik esindus Kärcher OÜ oma 15. tegutsemisaastat Eesti turul. Selle aja jooksul on peamiselt kvaliteetsete survepesurite järgi tuntud brändist saanud Eesti ettevõtete ja kodude asendamatu partner, kes kujundab puhastusvaldkonna trende autonoomsete robotite, akutehnoloogia ja keskkonnasäästlike lahendustega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele