Maxima investeering poodide ümberehitamiseks teenib neile juba raha tagasi
Kus uuendused on tehtud, on näha muutusi ka käibenumbrites, ütles Maxima Eesti formaatide arendus- ja kaubanduse koordineerimisgrupi juht Aleksander Runin.
Maxima 2022. aastal alanud suur ja kolmeaastane terve kauplustevõrgu uuenduskuuri projekt maksab suurusjärgus 10 miljonit eurot. Investeering ajal, kui jaekauplejate müügitulu on olnud poolteist aastat languses ja konkurents jaekettide seas on üha valusam, näitab Maxima usku oma turupositsiooni hoidmisse ning laiendamisse.
Lisatud ülevaatlik tabel ja jaekettide kommentaarid!
Tihedas konkurentsisituatsioonis klientide pärast võitlevad jaeketid avasid lähitulevikuga seotud laienemisplaanid. Selgub, et uusi kauplusi tuleb omajagu.
Kui Selveris kostab äkitselt viisakas palve teed anda, ei pruugi see tulla mõnelt kaupluse töötajalt. Tõenäoliselt soovib mööda pääseda hoopis uus kolleeg – põrandapesurobot, kes liigub rahulikult, vabandab vajadusel ja annab eesti keeles teada, et aeg on põrandad särama lüüa.