Algas Eesti suurim ettevõtluskonkurss, teatasid võistluse korraldajad EAS, Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda.
2023. aasta pidulikul galal pärjati aasta ettevõtte tiitliga Tartu biotehnoloogiaettevõte Icosagen Cell Factory.
  • 2023. aasta pidulikul galal pärjati aasta ettevõtte tiitliga Tartu biotehnoloogiaettevõte Icosagen Cell Factory.
  • Foto: Rene Riisalu
Kõik ettevõtted on oodatud kandideerima Eesti suurimale ettevõtluskonkursile „Eesti parimad ettevõtted 2024“. Silmapaistvaid ettevõtteid on võimalik ise nomineerida. ”Konkursi eesmärk on tunnustada kõrge lennuga Eesti ettevõtteid ja tõsta esile ettevõtlikkust,“ ütles Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse juhatuse esimees Kati Kusmin.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.26, 16:24
Kuidas õpetada klienditoe AI-d nagu uut töötajat?
Veel mõni aasta tagasi tuli klienditoe AI-le ette kirjutada kõik küsimused-vastused ning ehitada keerulisi otsustuspuusid. Täna piisab sellest, kui anda AI-le ligipääs õigetele teadmisteallikatele ning kirjeldada ülesanne tekstina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele