• 21.05.24, 16:30

Viru Keskus tunnustas taas parimaid ostukeskkondi

Viieaastase pausi järel kuulutas Viru Keskus taas välja keskuse parimad ostukeskkonnad.
Kaubamaja Toidumaailm
  • Kaubamaja Toidumaailm
  • Foto: Viru Keskus
Viru Keskus on aastast-aastasse tunnustanud oma parimaid teenindajaid, teeninduskohti ja ostukeskkondi. Viimasel viiel aastal pole aga parima ostukeskkonna tiitlit välja antud.
“Keskuse uuenemise tõttu olid kauplused kohati ebavõrdses seisus ning auhinna andmine otsustati pausile panna. Nüüdseks on aga uuenduskuur läbitud,” selgitas Viru Keskuse tegevjuht Gertti Kogermann, miks traditsioon taaselustati.
“Parimate ostukeskkondade valimine oli väga keeruline protsess,“ tõdes ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 13:58
Mikromarket pole lihtsalt mugavusteenus, vaid investeering inimestesse ja aega
Paljudes ettevõtetes tähendab tööpäeva keskel kohvi, suupiste või kiire eine hankimine endiselt majast lahkumist. See on aeganõudev, katkestab töövoo ja pole alati ka praktiline, seda eriti siis, kui tegu on tootmis- ja logistikakeskkondadede või kontoritega, mis asuvad linnasüdamest kaugemal. Just seetõttu hinnatakse üha enam lahendusi, mis toetavad sujuvat tööpäeva ja toovad kõik vajaliku mugavalt kohapeale – mikromarketid, suupiste- ja joogiautomaadid toovad poe ja kohvinurga otse enda ruumidesse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele