Üle Eesti suuremate poekettide kauplusi valvava Viking Security andmetel oli tänavu suve lõpul varguskatseid 32% rohkem kui mullu ning üha rohkem jäävad näppu näiteks sokid, kommid ja WC-paber.
Kommid osutusid üheks populaarseimaks tooteks, mis varastel poes näppu jäävad.

Seotud lood

Uudised
  • 12.07.23, 10:47
Kauplusevarguste hulk on kasvanud enam kui poole võrra
Tänavu esimesel poolaastal on vargusi registreeritud kaugelt rohkem kui läinud aastal sama ajaga, ootamatut suunda halvemuse poole kinnitavad nii ERGO kindlustuse andmed kui ka politsei statistika.
Uudised
  • 18.12.14, 14:58
Õpi tundma: poevarga 9 tüüpi
G4S Eesti pani läbi huumoriprisma kirja üheksa erinevat tüüpi Eestis tegutsevaid poevargad. Loe läbi, äkki õnnestub sul mõnele kauplusele kasulik olla ning vargus ära hoida.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.08.26, 10:20
Väiketootja, anna endast märku – Selver otsib lettidele uusi kodumaiseid maitseid
Väiketootjal võib olla küll väga hea toode, kuid suure jaeketi poole pöördumiseks napib julgust või tekib kahtlus, kas tootmismahud on koostööks piisavad. Selver julgustab ühendust võtma ka päris väikestel tegijatel – koostööd saab alustada kasvõi ühest kauplusest ning huvi ja võimaluste kasvades samm-sammult edasi liikuda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele