• 08.04.25, 11:33

Kes võidab uuest paindlikust töölepingust rohkem – töötaja või tööandja? Ametiühing: “Saatke tagasi see eelnõu!”

Arvamused Eestis kavandatavate töölepinguseaduse muudatuste kohta jagunevad radikaalselt kaheks: tööandjad näevad selles positiivset muudatust mitte ainult endi, vaid ka töötajate jaoks, ametiühingud aga nõuavad seaduseelnõu ülevaatamist.
Kõige enam mõjutab muudatus kaubanduse, tööstuse, ehituse, põllumajanduse ja mitmesuguste hooajatööde valdkonna töötajaid.
  • Kõige enam mõjutab muudatus kaubanduse, tööstuse, ehituse, põllumajanduse ja mitmesuguste hooajatööde valdkonna töötajaid.
  • Foto: Raul_Mee
Eesti Ametiühingute Keskliidu hinnangul suurendavad hiljutised eelnõu muudatused töötajate ebakindlust nii sissetulekute kui ka töökoormuse koha pealt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 09:00
Kadude ennetamine jaekaubanduses: tehnoloogiline lähenemine riskide vähendamiseks ja kasumlikkuse hoidmiseks
Jaekaubanduses keskendutakse sageli müügi kasvatamisele ja kliendikogemuse parandamisele, kuid sama oluline on vältida olukordi, kus kaup või müügipotentsiaal kaob. Vargused, hinnavead, töötajate eksimused ja tehnilised tõrked võivad tekitada märkimisväärseid kahjusid, mistõttu on kadude ennetamine (loss prevention) kujunenud strateegiliseks riskijuhtimise osaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele