• 25.09.25, 07:00

Toidumessil anti välja Aasta Kokaraamatu tiitel

Tallinna Toidumessil kuulutati Aasta Kokaraamat 2025 tiitli võitjaks Ragne Värk retseptiraamatuga „Minu maitsev köök. Lihtsad retseptid soolasest magusani“.
Tallinna Toidumessi korraldaja Tiit Sarv, Aasta Kokaraamat 2025 autor Ragne Värk ja minister Hendrik Johannes Terras
  • Tallinna Toidumessi korraldaja Tiit Sarv, Aasta Kokaraamat 2025 autor Ragne Värk ja minister Hendrik Johannes Terras
  • Foto: Marek Metslaid
Parimate eestikeelsete kokaraamatute esikolmikusse jõudsid veel Ardi Ravalepiku „Suur gluteenivabade suupistete ideeraamat“ ja Mari-Liis Iloveri „Lihavabade päevade kokaraamat“. Aasta parimaks tõlkeraamatuks valis žürii „Lihtsad kufiroad“, mille tõlkis Sille Teiter ja toimetas Brita Kikas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.09.25, 12:41
Kas toit on Eestis liiga kallis? Kaupmehed võtavad ette hinnad ja maksud
Uus raadiosaade “Kaupmehe eduvalem” alustab Eesti jaekaubanduse hetke kuumima teemaga: toiduhinnad. Saatejuht ja kaupmeeste liidu tegevjuht Nele Peil vestleb tippjuhtidega, et välja selgitada, mis mõjutab seda, kui palju me poes maksame.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele