• 30.01.26, 14:16

Riik tunnustas teenetemärgiga ka kaubandustegelasi

President Alar Karis tunnustab tänavu vabariigi aastapäeva eel riikliku teenetemärgiga 203 inimest. Nende seas on ka mõned kaubandussektori esindajad.
Fotol TKM Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp .  Foto autor Raul Mee
  • Fotol TKM Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp . Foto autor Raul Mee
  • Foto: Raul Mee

Seotud lood

Uudised
  • 21.11.25, 13:19
Kaupmeeste Liidu juhatuse esimehena jätkab Raul Puusepp
Kaupmeeste Liit valis endale uue juhatuse. Juhatuse esimehena jätkab Raul Puusepp. Uus esimees seab eesmärgiks Eesti käibemaksu langetamise ja regulatsioonide vähendamise, et pidurdada hinnatõusu.
Uudised
  • 06.11.25, 10:20
Aasta perefirmaks valitud Pro Optika: soovime olla oma valdkonnas parimad
Värskelt aasta pereettevõtteks valitud Pro Optika virgus Võrumaa korterist. Äri algusaastail oli optika töökojaks köök viienda korruse kahetoalises korteris, rääkis firma asutaja poeg ja Pro Optika kaasomanik Bruno Lauri.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.01.26, 10:10
Drop catching ja backordering — miks on domeeni aegumine palju tõsisem probleem, kui enamik ettevõtjaid arvab
Ettevõtte domeeninimi on digimaailmas võrreldav füüsilise poe sildiga. See on koht, kuhu kliendid tulevad, kust nad leiavad info ja mille kaudu nad sinuga ühendust võtavad. Kui see silt korraga kaob, ei teki lihtsalt väike tehniline tõrge, vaid katkeb terve ahel– veeb, e-post, leitavus ja usaldus. Ometi kohtleb üllatavalt palju ettevõtteid domeeni aegumist kui midagi teisejärgulist, kuni hetkeni, mil on juba hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele