Abc Supermarkets: Prisma poest saab suure löögi Rimi

Abc Supermarketsi juhatuse liikme Ain Taube sõnul ei mõjuta nende tegevust see, et Prisma Peremarket rajab Tallinna kesklinna uut poodi, pigem saab suurema löögi Rimi.

"Oli üldteada fakt, et Prisma otsis Tallinnas uutele kauplustele pinda, teatud mõttes väikeseks üllatuseks võiks aga lugeda just antud asukohta. Ma arvan, et meie tegevusele see otsest mõju ei avalda, kõige suurema löögi saab tõenäoliselt vahetus läheduses olev Rimi hüpermarket," lausus Taube.

Abc Supermarketsil on kesklinna piirkonnas kaks Comarketi kauplust ja Solarise toidupood, millele nad ei prognoosi uue Prisma avamisel suurt mõju.

Taube tõdes, et ka nemad on oma positsioone Tallinna kesklinnas tugevdamas. "Juba käesoleva aasta juuniks renoveerime ja laiendame Narva maanteel Tallinna Ülikooli kõrval tegutseva Kreutzwaldi Comarketi, kauplus saab uue sisu ja müügipind suureneb kaks korda," märkis Taube. "Ühtlasi oleme arvamusel, et Tallinna kesklinna mõnes piirkonnas oleks kohta just lähikauplusele, seetõttu hoiame silmad ja kõrvad lahti. Suuri hüpermarketeid Tallinna kesklinn aga rohkem ei vaja."

 

 

 

 

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara