Maxima: tarbijad eelistavad parema kaubavalikuga kauplusi

Maxima sõnul on näha trendi, kus tarbijad on hakanud eelistama üha enam super- ja hüpermarketeid parema kaubavaliku tõttu ning ei näe kauplusladudel turgu.

Maxima avalike suhete juhi Erkki Erilaiu sõnul avavad nad oma esimese Maxima XXX hüpermarketi Tallinnas loodetavasti järgmise aasta lõpus. Hetkel nii suur Maxima kauplus asub hetkel Pärnus.

"Suuri odavpoode, mille kaubapaigutus  oleks sarnane kauplusladudele, ilmselt Eestisse niipea ei rajata," kommenteeris Erilaid. Lisades, et hetkel pole sellist formaati kauplustel Eesti turul pikk edu olnud. 

Erilaid ei usu, et uusi kette, kes tahaksid siin oma tegevusega nullist alustad, pole ilmselt lähiajal Eestisse lisandumas. "Turg on väike ja konkurents on terav," kommenteeris Erilaid.

"Viimastel aastatel pärast majandussurutise taandumist on tarbijad hakanud tasapisi üha enam eelistama super- ja hüpermarketeid, kus parem kaubavalik ning selline trend jätkub eeldatavasti veel ka lähiaastatel," tõi Erilaid välja tarbijakäitumise trendid. Lisades, et Macima keskendub lähiaastatel just suuremate kaupluste ehitamisele.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara