Avati Tartu seitsmes Selver

Täna avati Tartus Aardla ja Võru tänavate ristumiskohas seitsmes Selveri kauplus.

„Seitse Selverit Tartu linnas peaks tagama igale tartlasele ühe hea kodulähedase poe,“ lubas Selveri keti juht Andres Heinver. Lisades, et on uue poe käivitumise osas optimistlikud.

Aardla Selveris on ligi 3000 ruutmeetrit üldpinda, millest üle 1200 ruutmeetri võtab enda alla supermarketi müügisaal.

Selveris luuakse kohalikele elanikele 37 uut töökohta, lisaks annavad tööd allüürnikud. Selver üürib ruume Tarmeko Kinnisvaralt.

Kaubanduskeskuse arhitektiks on Kaido Kepp osaühingust Arhitektuuriklubi ning ehitajaks Nordecon AS. 

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub praegu 40 kauplust erinevates Eesti piirkondades, kaks gurmeepoodi Tallinnas ning keskusköök. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 2300 inimesele. 2012. aasta müügitulu oli 329,9 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 32,7 miljonit ostu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara