Selveri kett täieneb novembris kolme uue kauplusega

Novembris avab Selver kolm uut kauplust – Viljandis, Peetri alevikus ja Balti jaama reisikeskuses.

„Kolme uue kaupluse valmimine võib jätta mulje kiirest laienemislainest, mis tegelikult meie eesmärgiks ei ole,“ selgitas Selveri keti juht Andres Heinver. „Tänavuseks Selveri uute kaupluste skooriks jääb viis ning järgmisel aastal plaanime avada vaid ühe või kaks uut poodi,“ lisas ta. „Turg on juba küllastumas ning uusi kauplusi tasub avada vaid väga heades asukohtades.“

Viljandi südalinnas avatavas Centrumi Selveris on 1550 ruutmeetrit üldpinda ning kaupluses saab tööd 30 inimest. 

„Centrumi Selver on mõeldud eelkõige kohalikele inimestele, aga hea asukoht kesklinnas ja  Viljandi bussijaama vahetus läheduses toob kindlasti kauplusesse ka linna külastajaid,“ rääkis Andres Heinver.

Tallinn-Tartu maantee äärde kerkinud Peetri Selver saab olema üks suuremaid Selveri keti kauplusi – poes on üldpinda ligi 6000 ruutmeetrit, kus müügisaal on üle 3000 ruutmeetri. Kauplus annab tööd 70 inimesele.

„Seda Selverit on ilmselt kõige kauem oodatud, sest juhtub harva, et potentsiaalsed kliendid järjepidevalt kirjutavad ja uurivad, kas kauplus ikka tuleb ja millal valmib,“ kirjeldas Heinver kohalike elanike huvi Peetri Selveri vastu. „Lisaks kohalikele on see kauplus heaks võimaluseks Tallinna poolt Tartu suunas liikujatele, sest uus pood jääb mugavalt maanteelt paremat kätt.“

Balti jaama Selver on tänavu avatavatest kauplustest kõige väiksem – üldpinda ligi 900 ruutmeetrit, millest müügisaal võtab endale pisut üle 600 ruutmeetri. Kauplus loob 37 uut töökohta.

Nii Peetri kui Balti jaama Selveritesse tuleb ka SelveEkspressi iseteenindus.

Järgmisel aastal plaanib Selver avada teise kaupluse Narvas koos Astri keskuse laiendusega, ülejärgmise aasta plaanidesse kuulub Viimsi Selver.

Eesti kapitalil tegutsevasse Selveri jaeketti kuulub praegu 40 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni.

Viljandi teine Selver avatakse 1. novembril koos ümberehitatud Centrumi keskusega. Pikalt planeeritud Tartu maantee äärde jääv Peetri Selver avatakse 14. novembril ning Balti jaama Selver 28. novembril. Kolmes kaupluses luuakse kokku 137 uut töökohta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara