Ülemiste keskust külastati avakuul ligi 600 000 korda

Kuu aega avatud uuenenud Ülemiste keskuse külastajate arv on oodatust suurem - kokku külastati avakuul keskust ligi 600 000 korda. Keskuse tõmbemagnetid on suuremad rõiva-ja spordikauplused ning lai söögikohtade valik. Tipp-päevadel tehakse keskuses ligi 35 000 ostu.

Ülemiste keskuse tegevdirektori Guido Pärnitsa sõnul käib keskuses keskmiselt 18 000 inimest päevas, kes teevad igapäevaselt kokku ligikaudu 21 000 ostu. „Kõige enam külastajaid on ootuspäraselt laupäeviti, umbes 25 000 inimest, kui lisaks tallinlastele jõuavad Ülemistesse ka inimesed väljastpoolt pealinna,“ lisas ta. Kõige külastajaterohkematel päevadel kasvab keskuses tehtud ostude hulk 35 000-ni.

Pärnits selgitas, et  uuenenud Ülemiste keskuse suuruste keskuste eesmärk on pakkuda külastajatele põhjust veeta keskuses võimalikult kaua aega ning selleks ei piisa vaid headest kauplustest.  „Keskuse õnnestumist näitab külastajate keskuses viibimise aeg, mis on eriti nädalavahetustel oluliselt pikenenud 2-3 tunnini inimese kohta,“ sõnas ta. 

Külastajate ja rentnike tagasiside uuenenud Ülemiste keskuse kohta on väga positiivne. „Külastajad on kiitnud väga head ja ühtlast kaupluste kooslust ning kaupluste loogilist grupiti paiknemist, mis teeb keskuses orienteerumise ning soovitud poe leidmise väga mugavaks,“ selgitas Pärnits. „Üllatavalt hästi läheb Eesti esimesel omalaadsel sporditarvetekauplusel SportsDirect, seda nii meie kui ka kaupluse operaatori arvates,“ lausus keskuse tegevdirektor.  Ta lisas, et väga populaarsed on keskuse söögikohad, mille osatähtsus kaubanduskeskustes üle maailma kasvab.

Suurt tähelepanu on pälvinud temaatilised puhkealad, kus ostlemise vahepeal on võimalik aega veeta. „Laste lemmik Ülemiste keskuses on esimese ja teise korruse vaheline liutoru, kuid lisaks lastele sõidavad liutorust alla ka täiskasvanud,“ ütles ta.

Ülemiste keskus on Eesti suurim moe- ja perekeskus, milles on 210 kauplust ja teeninduskohta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara