ETK rajab logistikakeskusse juuksuri ja spordisaali

ETK logistikadirektor Martti Lilleorg
ETK logistikadirektor Martti Lilleorg

Rae valda kerkiv Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) logistikakeskus arvestab nii turvalisuse kui mugavusega, luues meeskonnale lisaks kaasaegsele töökohale ka tervise ja välimuse eest hoolitsemise võimalusi.

Eesti Jaekaubandusorganisatsioon ETK ehitab Rae valda Soodevahe külla suurt logistikakeskust ühes peakontoriga, mille brutopind on üle 45 000 ruutmeetri. “ETK olemasolevad laod on meie kiire kasvu tõttu väikeseks jäänud,” põhjendas ETK logistikadirektor Martti Lilleorg uue logistikakeskuse vajadust.

Logistiline strateegia

ETK logistiliseks strateegiaks on erinevalt konkurentidest laos piisav kaubavaru,” rääkis Lilleorg. Tema sõnul on see taganud organisatsioonile hea tarnekindluse, mis hakkab juba liginema võimalikule maksimumile. Näiteks soovib ETK Lilleoru sõnul rohkem panustada puu- ja juurviljadega kauplemisse, mis omakorda nõuab vastavate tingimustega laopindu. “Samuti annab hea logistiline baas võimaluse senisest tugevamalt arendada privat label tootesegmente,” sõnas logistikadirektor ning lisas, et ühes laos tegutsemine parandab senise mitme lao asemel ka ettevõtte kuluefektiivsust.

Moodne ja turvaline

“Keskuse rajamisel kasutame kõige kaasaegsemat logistilist ning infotehnoloogilist know-how´d,” rääkis Lilleorg. Näiteks plaanitakse uues keskuses häälkomplekteerimise ja komplekteerimiskärude laialdasemat kasutamist.

Loe Äripäevast , millised on logistikakeskuse ehitamise suurimad väljakutsed, miks otustati teha logistikakeskusesse juuksurisalong ning kas kehv ühistranspordiliiklus saab probleemiks töötajate leidmisel.

Osale arutelus

  • Liis Ilves

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara