Circle K sai loa Premium 7 tanklaketi enamuse ostuks

Circle K sai loa Premium 7 tanklaketi enamuse ostu
Circle K Eesti ASi peadirektor Kai Realo, Premium 7 tanklaketti opereeriva...

Circle K Eesti AS, kes omab ja opereerib Statoili teenindusjaamu, sai Konkurentsiameti heakskiidu ning viib Premium 7 kaubamärki kandva 23 teenindus- ja automaatjaama ostutehingu lõpule sellel sügisel. Tehingu jõustumisel hakkab Statoil kliente teenindama kokku 77 müügikohas kõikjal üle Eesti.

“Oleme pikalt otsinud võimalust oma jaamadevõrgu laiendamiseks Eesti turul ning nüüd oleme saanud loa Statoili kaubamärgi all täiendavalt 11 teenindus- ja 12 automaatjaama avamiseks üle Eesti. Tegemist on suurima äri arendamisse suunatud investeeringuga meie ettevõtte ajaloos,” kommenteeris Circle K Eesti ASi peadirektor Kai Realo.  

Circle K plaanib pärast tehingu lõpuleviimist juba sel sügisel viia ostetavad Premium 7 jaamad järkjärgult Statoili ning seejärel järgmise aasta kevad-suvel Circle K kaubamärgi alla. “Otsustasime vahetada Premium 7 kaubamärgi Statoili vastu juba sel aastal, kuna soovime, et meie klientidel oleks võimalus kohe ja lihtsalt eristada Statoili võrku lisandunud uusi müügikohti. Kõikides ostetavates Premium 7 teenindusjaamades töötavad teenindajad saavad võimaluse jätkata oma karjääri Statoilis ning läbivad koolituse, et tagada kõikjal Statoili jaamades klientidele ühtne ning kõrgekvaliteediline klienditeeninduse tase,” rõhutas Kai Realo.  

Statoili kontseptsioon koos kütuse-, kohvi- ja toidupakkumisega võetakse uutes jaamades kasutusele esimesel võimalusel ning neis jaamades hakatakse pakkuma samu tooteid ja teenuseid, mida pakutakse olemasolevates Statoili teenindusjaamades. Kuna Premium 7 teenindusjaamade tootevalikus on ka LPG autogaas, siis jätkab Statoil neis jaamades ka selle mootorikütuse müügiga.  

“Kõik Premium 7 erakliendid on oodatud liituma Statoil EXTRA lojaalsusprogrammiga ning äriklientidele pakutakse võimalust jätkata Statoili klientidena sarnastel tingimustel,” lisas Realo. „Teeme omalt poolt kõik, et üleminek toimuks klientide jaoks sujuvalt ning ainult positiivsete üllatustega.“  

Circle K Eesti AS (endise nimega Statoil Fuel & Retail Eesti AS) omab ja opereerib Eestis 46 täisteenindus- ja seitset Statoil 1-2-3 automaatjaama ning üht mugavuspoodi. Ettevõttes töötab ligi 560 inimest, neist pisut enam kui 500 teenindusjaamades. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard, mis annab tööd 105 000 inimesele ning kelle kaubamärgi Circle K all tegutseb Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias üle 14 000 mugavuspoe ja teenindusjaama.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara