Olerex hakkab lampidega tanklate tööd analüüsima

Antti Moppel
Antti Moppel

Olerexi omanik Antti Moppel rääkis Äriplaani konverentsil, et nad paigaldavad Keila tanklasse uut tüüpi lambid, mis on ühendatud internetti. Need aitavad ettevõttel paremini analüüsida ja kontrollida tankla tööd.

„Innovatsioon puudutab meie ettevõtte väljakutseid, põhimõtteid ja töölauda. Seega on see meie jaoks oluline,“ ütles Moppel. Ta lisas, et nad tunnevad ettevõtte sees pidevalt innovatsiooni nälga.

See oli ka üks põhjus, miks otsustas Olerex paigaldada Keila tanklasse uuenduslikud lambid, mis on ühendatud internetti. „Me läksime ostma lampe, kuid saame vastu tankla tööd analüüsiva ja kontrolliva süsteemi,“ ütles Moppel.

Olerexi partnerettevõtte esindaja ütles, et lambid võimaldavad koguda väärtuslikke andmeid, näiteks töötundide arvu, energiasäästu ja analüüsida liikumist tanklas. „Sedasi saab kaardistada liikumist ja leida tankla kõige käidavamad kohad,“ selgitas partnerettevõtte esindaja. Lisades, et seeläbi saab tõsta turvalisust ja kasutada andmeid klientidele pakkumiste tegemisel.

Olerexi Keila uues tanklas pole enam ainult valgustid, vaid tankla efektiivsust mõõtev süsteem, mis aitab kujundada tanklat ja muuta seda klientidele mugavamaks.

„Kasutades innovaatilisi lahendus on Olerex valmis kütuse jaemüügi tulevikuks,“ ütles lõpetuseks partnerettevõtte esindaja.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara