Olerex hakkab lampidega tanklate tööd analüüsima

Antti Moppel
Antti Moppel

Olerexi omanik Antti Moppel rääkis Äriplaani konverentsil, et nad paigaldavad Keila tanklasse uut tüüpi lambid, mis on ühendatud internetti. Need aitavad ettevõttel paremini analüüsida ja kontrollida tankla tööd.

„Innovatsioon puudutab meie ettevõtte väljakutseid, põhimõtteid ja töölauda. Seega on see meie jaoks oluline,“ ütles Moppel. Ta lisas, et nad tunnevad ettevõtte sees pidevalt innovatsiooni nälga.

See oli ka üks põhjus, miks otsustas Olerex paigaldada Keila tanklasse uuenduslikud lambid, mis on ühendatud internetti. „Me läksime ostma lampe, kuid saame vastu tankla tööd analüüsiva ja kontrolliva süsteemi,“ ütles Moppel.

Olerexi partnerettevõtte esindaja ütles, et lambid võimaldavad koguda väärtuslikke andmeid, näiteks töötundide arvu, energiasäästu ja analüüsida liikumist tanklas. „Sedasi saab kaardistada liikumist ja leida tankla kõige käidavamad kohad,“ selgitas partnerettevõtte esindaja. Lisades, et seeläbi saab tõsta turvalisust ja kasutada andmeid klientidele pakkumiste tegemisel.

Olerexi Keila uues tanklas pole enam ainult valgustid, vaid tankla efektiivsust mõõtev süsteem, mis aitab kujundada tanklat ja muuta seda klientidele mugavamaks.

„Kasutades innovaatilisi lahendus on Olerex valmis kütuse jaemüügi tulevikuks,“ ütles lõpetuseks partnerettevõtte esindaja.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Blogid

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara