Mikelsaar: konkurents on tugevmaks läinud

Priit Mikelsaar
Priit Mikelsaar

Margus Linnamäele kuuluvale UP Investile poole Biomarketi poeketist müünud Priit Mikelsaar otsis strateegilist partnerit, et turuosa hoidmiseks edasi liikuda.

Mikelsaar rääkis, et konkurents on turul tugevmaks läinud ja Biomarket peab turuosa hoidmiseks edasi liikuma. "Kui Biomarket oma tegevust 15 aastat tagasi alustas, toimus ökotoodete müük eelkõige ökopoodide kaudu. Tänaseks on ökotoodete kättesaadavus Eestis õnneks palju paremaks läinud, sealhulgas kaasavad ka supermarketid oma tootevalikusse järjest rohkem ökotooteid," rääkis ta.

"Meil ei ole soovi ökovaldkonnast väljuda, pigem küsisime endalt, kuidas saaksime Biomarketi missiooni ökotoodete kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks muutmisel veelgi paremini ellu viia ja tugeva partneri kaasamine tundus väga mõistlik samm," ütles ta.

Otsustavaks sai UP Investi kontserni kuuluvate ettevõtete strateegiline sobivus, sest sealt leiab nii jaekaubandus- ja teenindusettevõtteid kui ka tervise- ja toidu valdkonna ettevõtteid. "Inimesed, kellega erinevatest grupi ettevõtetest kokku olen puutunud, on väga professionaalsed ja sümpaatsed ning usun, et tegime hea valiku," ütles Mikelsaar.

Loomulikult on UP Investi osaluse ostmise taga soov ettevõttesse rohkem investeerida ning seda laiendada.

Loe Äripäevast pikemalt, mis on Mikelsaare edasised plaanid.

Osale arutelus

  • Kristjan Pruul

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara