Prisma avab veel ühe kaupluse ööpäevaringselt

Prisma avab oma Lasnamäel asuva hüpermarketi ööpäevaringselt, et avardada Ida-Tallinna ja sellega külgnevate omavalitsuste elanike võimalusi sooritada oma igapäevaostud hoolimata kellaajast.

Lasnamäe Prisma jääb esimest korda ööpäevaringselt avatuks juba homme ehk teisipäeva ööl vastu kolmapäeva.

Prisma regioonijuhi Viktoria Smirnova sõnul on ööpäevaringselt avatud Prismade järele Tallinnas selge nõudlus, mida näitab Sikupilli ja Mustamäe kaupluste edu ning Lasnamäe klientide tagasiside.

„Avame Lasnamäe Prisma ööpäevaringselt, et olla oma klientidele olemas hoolimata kellaajast,“ ütles Smirnova. „Oleme öistelt klientidelt saanud palju positiivset tagasisidet, sest Prisma võimaldab suure valiku ja head hinnad olenemata kellaajast. Nüüd saavad oma igapäevaostud rahulikult ja endale sobival ajal teha ka need tuhanded Lasnamäe või selle kaudu liikuvad inimesed, kelle tööaeg erineb tavapärasest.“

Lasnamäe Prisma on kolmas hüpermarket, mille kett ööpäevaringselt avas. Märtsi alguses hakkas kliente 24/7 teenindama Sikupilli Prisma ning enne jaanipäeva ka Mustamäe Prisma. Mõlemat kauplust külastab öisel perioodil sadu inimesi.

„Ööpäevaringselt avatud Prismade järele on Tallinnas selge nõudlus. Seda näitab suur külastajate arv selgelt,“ lausus Smirnova. „Lasnamäe Prisma asub Laagna tee ja Mustakivi tee ristumiskohal, mis tagab mugava ligipääsu igalt suunalt nii Tallinna sees kui sellest väljuval või siseneval suunal liikudes.“

Kevadel värske ilme saanud Lasnamäe Prisma ööpäevaringseks avamiseks viidi läbi eraldi värbamine ning kõik töötajad on läbinud nii koolitus- kui praktikaperioodi. Lisaks klienditeenindusele toimub kaupluses öisel ajal vilgas tegevus, sest pannakse välja kaupa, tõstetakse vajadusel ümber riiuleid ja täidetakse mitmeid teisi ülesandeid, mille osakaal päevasel ajal on väiksem.

„Paljud ei tea seda, kuid tegelikult toimub paljudes suurtes kauplustes öisel ajal aktiivne tegevus, et valmistuda päevaste klientide paremaks teenindamiseks. Seega on töötajad ja turvapersonal nii kui nii kohal, tuled põlevad ja elu käib. Lisades öiste ülesannete hulka klienditeeninduse, saame tulla vastu neile inimestele, kellele tavapärane poekülastusaeg nii hästi ei sobi,“ märkis Smirnova. „Töötajate jaoks tähendab öine töötamine seadusest tulenevalt 25% öölisa.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara