• 26.08.24, 15:15

Denim Dreami omanik leidis nipi, kuidas kasum koju tuua

Väikestes linnades on võimalik kasumit teenida, rääkis hiljuti Saue vallas uue Denim Dream’i peakontori avanud Põldma Kaubanduse omanik Heinar Põldma.
Põldma Kaubanduse omanik Heinar Põldma.
  • Põldma Kaubanduse omanik Heinar Põldma.
  • Foto: Raul Mee
Põldma sõnul on kesklinnas konkurents liiga tihe, mistõttu on kasumlikult mõistlikum tegutseda pisemates kohtades, kus on renditasud väiksemad ja ka kliente lihtsam leida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.25, 10:34
Digitaalsest maailmast füüsilisse poodi: e-poe võimaluste rakendamine kaupluses
Omnichannel’i ehk eestipäraselt omnikanali kontseptsioonist on räägitud juba aastaid, kuid paljud ettevõtted ootavad endiselt, et keegi teine esimesed sammud teeks. Covid-19 pandeemia muutis mängureegleid drastiliselt – tavapoodide ajutine sulgemine sundis kaupmehi kiirkorras e-poode arendama. Ehk on just tänu sellele täna vaade omnikanali strateegiale selgem kui kunagi varem ning digitaalse ja füüsilise kaupluse piir üha hägusem. Edukad jaekaubandusettevõtted ei küsi enam "kas?", vaid "kuidas?" integreerida e-poe parimad omadused füüsilisse keskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele