Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga.

Tarkvara müügi ja arendusega tegeleva Intellisoft OÜ juhataja Jaana Tihhanovski sõnul on nad tasuta uuendusi pakkunud ettevõtte loomisest peale, sest programm kasvab ja areneb pidevalt ning seeläbi pole klientidel tarvis lisakulutustega arvestada. „Teist tarkvara, kes pakuks programmi väljaostu võimalust koos tasuta uuendustega, me ei tea,“ kinnitas Tihhanovski.

Väga lihtsalt seletades on Profit nagu lego, koosnedes juba olemasolevatest moodulitest, millega saab vajaduse tekkides ühendada teisi olemasolevaid või tellimuspõhiselt arendatud mooduleid. „Meie standardlahendused on väga head, aga mõnikord nõuab ettevõte edu saavutamiseks eristumist või teistsuguseid lahendusi ning seetõttu tegeleb Intellisoft ka erilahenduste arendamise ja programmeerimise,“ rääkis ettevõtte juhataja. Profiti kasutajad ei ole kohustatud tarkvara välja ostma, kuna Intellisoftist saab tarkvara ka rentida.

Profit on sobilik igas eas ettevõttele, sisaldades ettevõtte protsesse hõlmavat terviklahendust. „Profitisse on kokku pandud kõik, mida üks firma elu jooksul vajab,“ sõnas Intellisofti juhataja ja lisas, et oma paindlikkuse tõttu sobib majandustarkvara eriti hästi ka alustavatele ettevõtetele. „Ettevõtte kasvades, kasvab ka Profit,” märkis Tihhanovski.

Profit Ladu on tarkvara tegusale ettevõttele müügi- ja laoarvestusprotsesside juhtimiseks, sobides nii tootmise, jae- kui hulgikaubandusega tegelejale. Programm annab põhjaliku ülevaate kaupade laoseisust, koostatud pakkumistest, tellimustest ning arvetest. Igal hetkel saab vaadata laojääki, kasumit, katet või müügiajalugu. Profit Ladu lubab programmiga ühendada piiramatul arvul ladusid, mis on integreeritud raamatupidamisprogrammiga. Kiire jaemüügi puhul soovitab Tihhanovski kasutada moodulit Profit POS. Profitit saab siduda ka e-poega, misjärel kuvatakse kauba info automaatselt e-poes ja vastupidi – e-poe tellimused ja kliendiandmed jõuavad otse Profitisse, kus need ühe klahvivajutusega müügiarveks muudetakse.

Profit POS sobib ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et kassamüügi moodul oleks võimalikult lihtsalt kasutatav. Moodul ühildub erinevate kassaseadmetega ning on täielikult integreeritud pearaamatu ja laomooduliga. Kassamüügi puhul kehtib kliendile kehtestatud hinnakiri, millele lisaks võimaldab süsteem paindlikult allahindlusi teha. Võimalus on kujundada ka endale meelepärane tšekivorm.

Intellisoft tegeleb uue programmi arendusega, mille nimeks on Nabra. Veebipõhine tarkvara töötab nii Windowsis, kui ka MacOS’s või Linuxis ning on kasutatav kõikides kaasaegsetes nutiseadmetes. Hetkel töötab Nabraga kolm suurklienti. „Võtsime aluseks parima, mida suutsime Profitiga kolmeteistkümne aasta jooksul teha, lisades kümnetesse tuhandetesse inimtundidesse ulatuva tarkvara arenduse, juurutamise ja klienditoe kogemused. Kasutades kaasaegseid tehnoloogiad, lõime kasutajasõbraliku, turvalise, efektiivse ja võimsa tarkvara, mida iseloomustab lisaks kasutamise lihtsusele ka loogilisus ning võime kiiresti muutuda, toetades ettevõtte äriprotsesse, uusi turge ja teisi pidevalt uueneva ärimaailma väljakutseid,“ rääkis Tihhanovski.

Intellisoft on asutatud 2002. aastal ning ettevõtte põhitegevusaladeks on majandustarkvara Profit arendus, müük ja hooldus ning programmeerimistööd. Lisaks sellele pakutakse raamatupidamisteenust keskmistele ja väikestele ettevõtete, korteriühistutele. Profiti kasutajateks on näiteks Uniplast OÜ, Linda Nektar AS, Jumek Export OÜ, Inges Kindlustus AS, Pomemet OÜ jt.

Lao- ja kassatarkvara funktsioonid
INTELLISOFT
Toetus edendamise liigid /kampaania liigidJAH
Tarkvara tüüp SaaS/installitavMÕLEMAD
Kasutajate arv baaslitsentsisPIIRAMATU
Helpdesk (kui kiire reageerimine)JAH
Kassa disain kohandav kasutaja pooltEI
Kassaaruanne on kauplusepõhine või kassapõhine või võimalik saada mõlemat, kui detailselt saab kassaaruande lahti võtta. Kliendi põhiselt?MÕLEMAD
Kinkekaardi, kuponge ja kolmanda osapoole (kaubanduskeskuste) kupongide tugi.EI
Toodete tellimineJAH
Ühilduvus laoprogrammigaJAH
1 - 10...11 - 20...41 - 45

TallinnPeterburi tee 46-515atel.: 600 2998, 53 30 2063TartuAleksandri 7-3,tel.: 7405 980, 51 04 059info@intellisoft.ee

Jaga lugu:
KAUBANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kaubandusteemalised uudised igal nädalal enda postkasti.

Kaubandus.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700