• 26.03.25, 14:36

Dividendi TOP 166: kellele kaupmeestest langes suurim dividendisadu?

Kui mullu oli kaubandussektori suurim dividenditulu pea 11 miljonit eurot, siis tänavune edetabeli liider võttis dividende ligi kolm korda rohkem.
Tavidi omanik Alar Tamming on enam kui veerand sajandit ka lauatennist harrastanud ja olnud ka lauatennise kohtunik.
  • Tavidi omanik Alar Tamming on enam kui veerand sajandit ka lauatennist harrastanud ja olnud ka lauatennise kohtunik.
  • Foto: Raul Mee
Seekordse kaubanduse dividendi TOP-i esiotsas on mõnevõrra suuremad summad kui möödunud aastal. Esikohale jõudnud ettevõtja omanikutulu ületas varasema võitja dividendi rohkem kui kolmekordselt.

Seotud lood

TOP
  • 21.03.25, 13:56
Maksuvõlglaste TOP 20 | Suurima maksuvõlaga rõivakaupmees: viimased kaks aastat on olnud keerulised
Lisatud Rademari juhi kommentaar!
Rademar on suurima maksuvõlaga rõivamüüja – ajatatud võlg on mitmekordselt suurem kui valdkonna teistel tegijatel. Ettevõttes käivad samaaegselt ka ulatuslikud ümberkorraldused.
Uudised
  • 21.03.25, 09:00
Nišikaupluste ketile määrati 40 000-eurone sunniraha: ametnike võimuliialdus või tõsine hooletus?
Poeketile esitati 40 nõuet ja määrati ligi 40 000 eurot sunniraha
Tööinspektsioon on määranud kauplusketile Väike Ingel ligi 40 tuhande euro suuruse sunniraha, kuna ettevõte ei ole täitnud seadusest tulenevaid tööohutuse ja -tervishoiu nõudeid. Ettevõtja peab seda halduskiusuks ja bürokraatiaks, samas kui inspektsioon rõhutab, et eesmärk on töötajate ohutus ning seaduste järgimine.
Uudised
  • 21.03.25, 08:13
Alkoholipoe kett lõpetab tegevuse: see ei ole enam jätkusuutlik
Viie kauplusega alkoholipoodide kett Edrinks teatas, et paneb poed kinni, tegevus viiakse üle emafirma e-poele.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.25, 10:34
Digitaalsest maailmast füüsilisse poodi: e-poe võimaluste rakendamine kaupluses
Omnichannel’i ehk eestipäraselt omnikanali kontseptsioonist on räägitud juba aastaid, kuid paljud ettevõtted ootavad endiselt, et keegi teine esimesed sammud teeks. Covid-19 pandeemia muutis mängureegleid drastiliselt – tavapoodide ajutine sulgemine sundis kaupmehi kiirkorras e-poode arendama. Ehk on just tänu sellele täna vaade omnikanali strateegiale selgem kui kunagi varem ning digitaalse ja füüsilise kaupluse piir üha hägusem. Edukad jaekaubandusettevõtted ei küsi enam "kas?", vaid "kuidas?" integreerida e-poe parimad omadused füüsilisse keskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele